O nás 


Chata je nově vybudovaný rekreační objekt, umístěn na kouzelném místě uprostřed přírody. Obklopí Vás tu klid,  pohoda a harmonie. Stranou civilizace se můžete stát součástí přírody. Nebudete nikoho rušit a nikdo nebude rušit Vás. Žádní sousedé široko daleko. V noci Vás obklopí absolutní ticho a tma. Uvidíte hvězdné nebe bez světelného smogu města, uslyšíte pouze šumění lesů, potoka a zpěv ptáků. Žádná auta, žádný smog, pouze čistý vzduch a ticho, které Vás nabije energii. 

Z dálky můžete pozorovat stádo krav z naší farmy, kterou Vám rádi ukážeme. Budete mít možnost pohladit si telátko, to uvítají hlavně naši nejmenší hosté. V zimních měsících jistě oceníte, že chata je součástí ski areálu Panorama. Po zbytek roku můžete vyrazit do okolní neobjevené přírody.

Děti se jistě zabaví na písku, trampolíně nebo u malého potůčku. Při nepříznivém počasí a v zimních měsících využijí i hernu v přízemí.

Přímo ze dveří můžete vyrazit na sběr hub či bylin, je tu vše na co si vzpomenete. Hned s prvním oteplením vyraší Medvědí česnek, Kopřiva, Petrklíče, Podběl, následuje Bez, květy Lípy, Jitrocel, Šípky... Vše tu najdete v čisté přírodě. A můžete si jí tak kousek odvézt domů.